Awans do Finału Ligii Świętokrzyskiej w Piłce Nożnej

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

Reprezentanci naszej szkoły w piłce nożnej po raz kolejny dostali się do Wojewódzkiego Finału Piłki Nożnej i Piłki Nożnej Halowej. Bezpośredni awans zapewniło im zaszczytne 2 miejsce w turnieju powiatowy. Rozgrywki odbyły się na początku grudnia w Zespole Szkół w Bilczy. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Bilczy są najlepszą drużyną w całej gminie Morawica. Jesteśmy przekonani, że w Finale Ligii Świętokrzyskiej zaprezentują się równie wybitnie jak na turnieju powiatowym, a może jeszcze lepiej. Z tak świetną drużyną nasza szkoła ma realne szanse na zajęcie miejsca na podium w finale. Poniżej zamieszczamy nazwiska naszych młodych sportowców:

 1. Jakub Lubczyński- kapitan drużyny
 2. Wiktor Biały
 3. Hubert Kania
 4. Kamil Lurzyński
 5. Mateusz Lurzyński
 6. Bartłomiej Janus
 7. Rushen Gyner
 8. Ksawery Socha
 9. Dawid Błoński
 10. Bartosz Skrzypek
 11. Filip Kwapisz
Agata Kabała
Dzisiaj jest:
Piątek, 23 sierpnia 2019
Imieniny:
Apolinarego, Filipa, Róży

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
107214
odwiedzającym stronę