Wydarzenia Sportowe

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

W sobotę 7 października 2017r, w godzinach porannych miały miejsce międzyszkolne zawody piłki nożnej dziewcząt na boisku w Obicach. O zwycięstwo walczyły trzy szkoły z Obic, Morawicy i Bilczy.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

12 maja w naszej szkole rozegrano powiatowy turniej „Dziecięcej piłki ręcznej”. W zawodach wzięło udział 11 reprezentacji szkół (Szkoła Podstawowa z Bielin, Szkoła Podstawowa z Bilczy, Szkoła Podstawowa z Chmielnika, Szkoła Podstawowa nr 27 z Kielc, Szkoła Podstawowa nr 32 z Kielc, Szkoła Podstawowa z Morawicy [...]

Oceń wydarzenie:
(18 głosów)

W minioną sobotę (08.04) w naszej szkole odbyły się Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt.

Oceń wydarzenie:
(12 głosów)

19 listopada o godzinie 9:00 na basenie „Koral” w Morawicy, odbyły się między szkolne zawody pływackie. Brali w nich udział uczniowie z Gimnazjów w Bilczy, Brzezinach, Morawicy i Obicach.

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

22.10.2016r w Obicach odbyły się gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt. Rozpoczęły się one o godzinie 9:00, a zakończyły o 11:00. Udział wzięły łącznie 4 drużyny.

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

Konferencja, na którą zostało zaproszone ponad sto samorządowców, dyrektorów i nauczycieli z większości świętokrzyskich gmin poznało we wtorek 15 listopada w Hali Sportowej przy ulicy Krakowskiej w Kielcach założenia programu „Dziecięca Piłka Ręczna” realizowanego przez Świętokrzyski Urząd Marszałkowski oraz Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

Oceń wydarzenie:
(8 głosów)

Co roku Zespół Szkół w Biczy bierze udział w Turnieju Piłki Ręcznej organizowanym przez Fundację VIVE Serce Dzieciom. Turniej otworzyła p. Grażyna Jarosz –prezes Fundacji Vive Serce Dzieciom i Dyrektor Zespołu Szkół w Bilczy p. Urszula Wróblewska. Jako gość specjalny wystąpił przyjaciel Szkoły w Bilczy, p. Sławomir Szmal.

Oceń wydarzenie:
(7 głosów)

8 października w Szkole Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli odbyły się gminne zawody w przełajowych biegach sztafetowych.

Oceń wydarzenie:
(7 głosów)

17 września, około godziny 9.00 na boisku przy Zespole Szkół w Obicach odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Nożną Chłopców. Brały w nich udział zespoły z Morawicy, Bilczy i Obic.

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

Reprezentanci naszej szkoły w piłce nożnej po raz kolejny dostali się do Wojewódzkiego Finału Piłki Nożnej i Piłki Nożnej Halowej. Bezpośredni awans zapewniło im zaszczytne 2 miejsce w turnieju powiatowy.

Dzisiaj jest:
Czwartek, 29 października 2020
Imieniny:
Euzebii, Wiloletty, Narcyza

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
122034
odwiedzającym stronę