Magia Matematyki

Magia matematykiW ramach projektu magia matematyki wybrani uczniowie klas I, II i III gimnazjum przystąpili w roku szkolnym 2010/2011 do I Świętokrzyskiego Turnieju Matematycznego „Poszukiwanie i rozwijanie talentów matematycznych i nie tylko…”. Celem konkursu jest  zainteresowanie młodzieży szkolnej matematyką i zachęcenie ich do udziału w różnych formach  twórczej aktywności związanych z matematyką.

STMI Świętokrzyski Turniej Matematyczny - „Poszukiwanie i rozwijanie talentów matematycznych i nie tylko został objęty patronatem honorowym przez: Pana Adama Jarubasa – Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Panią Małgorzatę Muzoł – Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Panią prof. zw. dr hab. Reginę Renz - Rektora Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach i Pana prof. dr inż. hab. Stanisława Adamczaka - rektora Politechniki Świętokrzyskiej oraz patronatem medialnym przez Echo Dnia i Radio Kielce. Szkolnym koordynatorem turnieju jest Pani Kamila Długosz-Szałapska.

Uczniowie w 3-4 osobowych grupach wykonują zadania turniejowe z czterech bloków: ABAKUS, DEKODER, KREATOR oraz MENADŻER.

Szkolna Komisja Turniejowa (Pani Kamila Długosz-Szałapska, Pani Iwona Bielawska oraz Pani Anna Ślusarz) dokonuje oceny wykonanych przez uczniów zadań turniejowych z poszczególnych miesięcy.

Jeśli utworzone grupy zdobędą odpowiednią ilość punktów zostaną zakwalifikowane do eliminacji wojewódzkich, które składają się z dwóch etapów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju.

Dzisiaj jest:
Czwartek, 27 czerwca 2019
Imieniny:
Władysława, Maryli, Władysławy

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
106482
odwiedzającym stronę