Niecodzienne pożegnanie tegorocznych absolwentów i uczniów klas IV-VII

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

26 czerwca 2020 r. w niecodzienny sposób pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów i uczniów klas IV - VII Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy. Uroczystość była skromna i w ograniczonym składzie.

UCZNIOWIE KLAS IV – VIII WYRÓŻNIENI W NAUCE I ZACHOWANIU 5,0 i powyżej wzorowe i bardzo dobre zachowanie

Kl. IV a

Ciosek Karolina
Religa Wiktoria
Skowroński Aleksander
Iwan Filip
Mołdoch Karolina
Żurawska Magdalena
Dostał Oskar
Jarmusz Oskar
Nowak Kaja
Skrzypczyk Borys

Klasa IV b

Rączka Magdalena
Szydłowska Anna
Owczarczyk Kornelia

Kl. V a

Rokicka Gabriela
Jaworska Zofia
Zawadzka Natalia
Marcjan Wiktoria
Kwiecień Hanna
Toś Bartłomiej
Różowicz Jakub
Szewczyk Natalia

Kl. V b

Frąk Jan
Kobus Natalia
Kozakowski Daniel
Marzec Mikołaj
Sieniek Zuzanna
Stefaniec Mateusz
Sułek Marcelina
Więcek Antonina

Kl. V c

Tokarzewska Natalia
Pietrzyk Wiktor
Kędzierski Oliwier
Lis Maciej
Marszycki Oskar
Śladewska Amelia
Podobińska Nikola
Wilczyńska Lilianna

Kl. VI a

Kowalik Julia
Kiełbus Ewelina
Pióro Katarzyna
Mazurek Ernest
Miodek Jakub
Krężołek Antonina
Wawszczyk Hanna
Lipiec Maciej

Kl. VI b

Bednarski Piotr
Boczkowski Szymon
Chęć Hanna
Gołębiowska Małgorzata
Machulska Natalia
Skowrońska Urszula

Kl. VI c

Marcjan Julia
Rabiej Bartosz
Nartowska Emilia
Wiatr Laura
Garbat Maria
Wroński Mateusz
Miłocha Ignacy
Pyk Dominika
Stelmaszczyk Kinga
Kołkowski Jakub
Rzymczyk Kacper

Kl. VII a

Hajduk Aleksandra
Iwan Ernest
Kargul Piotr
Kliś Maciej
Lipiec Wojciech
Łapacz Bartłomiej
Nartowska Agata
Palmąka Michał
Patrzałek Karol
Pióro Mateusz
Skowron Julia
Tokarzewski Tomasz
Zabrzuch Julia

Kl. VII b

Kucharska Julia
Mróz Oliwia
Pawłowski Igor
Podobińska Julia
Romanek Antonina
Świt Weronika
Szczepańska Nikola
Wójcik Zofia
Zaborowska Martyna

Kl. VII c

Musiał Kacper
Stojanowska Natalia

Kl. VIII a

Dobek Julia
Gaweł Michalina
Kaniecka Roksana
Kuca Oliwia
Lachowska Zuzanna
Ściga Kamila

Kl. VIII b

Sieroń Julia
Koźbiał Natalia
Ślusarczyk Kaja
Turas Karolina
Borek Dominika

Kl. VIII c

Barszcz Jakub
Czajkowski Jan
Giemza Miłosz
Grzybczak Kacper
Kliś Krzysztof
Kordos Aleksander
Sikorski Igor
Szydłowski Jakub

Najwyższą średnią stopni osiągnęli uczniowie:

Małgorzata Gołębiowska-6,0
Julia Marcjan -6,0
Gabriela Rokicka-6,0
Urszula Skowrońska-6,0
Zofia Jaworska-5,92

Złota Dziesiątka uczniów

Małgorzata Gołębiowska
Julia Marcjan
Gabriela Rokicka
Urszula Skowrońska
Zofia Jaworska
Natalia Tokarzewska
Wiktoria Religa
Aleksander Skowroński

Anna Szydłowska klasa 4b - 100% frekwencji w całym roku szkolnym
Wiktoria Kozub i Mateusz Majka brali udział w konkursie DZIEŃ EUROPY.
Za swoją pracę plastyczną Wiktoria otrzyma nagrodę na koniec roku, a film Mateusza można oglądać na stronie szkoły.
Adrian Sander zdobył 3. miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Kielc w konkurencji 1000 m stylem dowolnym (1.03.2020r.).
Aleksander Kordos- finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Historii
Krzysztof Kliś- finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki
Jakub Barszcz- finalista I Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły i uzyskania promocji do klas wyższych, dziękujemy rodzicom za wykazaną pomoc i wsparcie w trudnym roku z nadzieją na spotkanie w murach szkolnych 1 września
Marzena Pucińska
Dzisiaj jest:
Wtorek, 29 września 2020
Imieniny:
Michała, Michaliny, Gabriela

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
120954
odwiedzającym stronę