Konkurs plastyczny - rozstrzygnięty

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

Konkurs plastyczny z projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej dla dzieci, młodzieży i ich rodziców w Szkole Podstawowej w Bilczy” - rozstrzygnięty. Konkurs został podzielony na trzy kategorie:

  1. Przedszkole – temat: „Piękny uśmiech, zdrowe zęby”.
  2. Klasy I –III – temat: „Piękny uśmiech mam, bo o zęby swoje dbam”.
  3. Klasy IV – VIII i III gimnazjum: opracowanie ulotki lub komiksu, który zachęci kolegów do dbałości o zęby.

W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z całej szkoły oraz przedszkolaki. Wykonali oni prace plastyczne dowolną techniką w formacie A4.

Laureatów wyłoniło jury w składzie:

  • Marzena Pucińska
  • Dorota Parzniewska
  • Ewa Jaros

Prace oceniane były wg następujących kryteriów: zgodność z tematyką, estetyka, samodzielność, oryginalność i pomysłowość.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa, a autorzy prac wyróżnionych nagrody niespodzianki.

Poniżej lista wyróżnionych dzieci:

Grupy przedszkolne

Smerfy
  1. Dorota Woś
  2. Kira Muszyńska
  3. Anita Strojna
Biedronki
  1. Kacper Różowicz
  2. Nell Sobieraj
  3. Patrycja Kubicka
Gumisie
  1. Mikołaj Brocha
  2. Natalia Frąk
  3. Nadia Łapacz
Żabki
  1. Alicja Orlińska
  2. Emilia Stępień
  3. Piotr Wejman
Skrzaty
  1. Krzysztof Kasza
  2. Dominik Filipczak
  3. Laura Świder
Pszczółki
  1. Blanka Lach
  2. Dawid Blicharski
  3. Alan Ramiączek
Sówki
  1. Rozalia Śladewska
  2. Wiktoria Polit
  3. Mikołaj Grychowski
Jeżyki
  1. Amelia Kalwat
  2. Franciszek Gwóźdź
  3. Wojciech Kot
Wróbelki
  1. Emilia Wójcik
  2. WojciechTrela
  3. Zofia Nogajczyk

Nagrodzeni uczniowie
Klasy I-III

Klasa I a
  1. Sandra Wilczyńska
Klasa I c
  1. Lena Kwaśniewska
  2. Aleksander Kubicki
  3. Julia Fałdzińska
  4. Joanna Stachowicz
Klasa II c
  1. Roksana Przemyska
  2. Dominika Wójcik
Klasa III a
  1. Karolina Mołdoch
  2. Wiktoria Religa
  3. Agnieszka Piórczyk
  4. Gabriela Patrzałek
  5. Magdalena Żurawska

Klasy IV – VII

Klasa IV a
  1. Zuzanna Stręk
  2. Maja Kapturska
Klasa VI a
  1. Julia Zabrzuch
  2. Piotr Kargul
  3. Maciej Kliś
Klasa VI b
  1. Julia Tarapata
Klasa VII a
  1. Zuzanna Bruśnicka
  2. Kamila Ściga
  3. Julia Dobek
  4. Justyna Chrząstek
  5. Oliwia Kuca
  6. Zuzanna Lachowska
Barbara Tomaszewska
Dzisiaj jest:
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
Imieniny:
Leona, Kai, Heliodora

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
104899
odwiedzającym stronę