Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt

Oceń wydarzenie:
(18 głosów)

W minioną sobotę (08.04) w naszej szkole odbyły się Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt.

O zwycięstwo walczyły trzy drużyny: Obice, Morawica oraz my, jako gospodarze spotkania. Podczas rozgrywek odbyło się sześć meczy. Dziewczyny ze wszystkich szkół zawzięcie rywalizowały o I miejsce. Oczywiście nie odbyło się bez rzutów karnych. Wszystkie piłkarki wykazały się ogromnym kunsztem gry. Zawodniczki z naszej szkoły rozegrały dwa fenomenalne mecze, które pozwoliły im stanąć na piedestale. Dużym zaangażowaniem wyróżniła się bramkarka zespołu z Bilczy- Weronika Malarczyk, która mimo kontuzji ręki wykazała się niebywałymi zdolnościami piłkarskimi. Wszystkim dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Gimnazjum w Bilczy godnie reprezentowały:

 • Natalia Kania
 • Alicja Wawrzeńczyk
 • Martina Dwojewska
 • Klaudia Paszkowska
 • Paulina Bernacka
 • Natalia Chmiel
 • Julia Stochmal
 • Małgorzata Wrona
 • Weronika Malarczyk
 • Klaudia Majka
 • Wiktoria Mucha
 • Kamila Prokop
Szkoła Podstawowa w Bilczy
Dzisiaj jest:
Piątek, 23 sierpnia 2019
Imieniny:
Apolinarego, Filipa, Róży

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
107214
odwiedzającym stronę