Vive serce dzieciom - piłka ręczna

Oceń wydarzenie:
(9 głosów)

Jak co roku w Bilczy odbyły się rozgrywki szczypiorniaka w ramach „Małej Ligi Piłki Ręcznej" fundacji Vive serce dzieciom, której patronatem jest Klub Sportowy VIVE Tauron Kielce oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. W dniu 9 października do naszej szkoły zjechało się 5 zespołów z całego województwa świętokrzyskiego, które rywalizowały o awans do ścisłego finału. Trzy zespoły awansowały do dalszej fazy rozgrywek. Rywalizacja ta przeznaczona jest tylko dla zawodników nie zrzeszonych w klubach sportowych. Turniej otworzyła Dyrektor Zespołu Szkół w Bilczy Pani Urszula Wróblewska oraz Prezes Fundacji Pani Ewa Jarosz. Natomiast na zakończenie turnieju przyjechał zaprzyjaźniony z naszą szkołą p. Sławomir Szmal – bramkarz KS Vive Tauron Kielce.

Wyniki końcowe:

  1. SP. Modliszewice
  2. SP. Królewiec
  3. SP. Masłów
  4. SP. Bilcza
  5. SP. Końskie
Agata Kabała
Dzisiaj jest:
Wtorek, 04 sierpnia 2020
Imieniny:
Dominika, Protazego, Jana

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
118979
odwiedzającym stronę