Aktualności

Oceń wydarzenie:
(0 głosów)

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bilczy informuje, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się w następujących terminach

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

W tym roku w naszej szkole, ze względu na pandemię koronawirusa, nie będzie zabaw, konkursów, rozgrywek sportowych i innych atrakcji, które zazwyczaj organizowaliśmy dla uczniów.

Oceń wydarzenie:
(3 głosów)

Zapraszam na padlet z doradztwa zawodowego.

Oceń wydarzenie:
(1 głos)

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy w okresie pandemii COVID – 19.

Oceń wydarzenie:
(1 głos)

W sobotę 23 maja 2020 r. odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Kielcach dla Uczniów szkół podstawowych.

Oceń wydarzenie:
(12 głosów)

W naszej szkole jak zawsze świętujemy Dzień Europy. Czekaliśmy na prace uczniów i otrzymaliśmy ich wiele. Te zaprezentowane poniżej to najlepsze dzieła plastyczne.

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

Każdego roku w dniach 8-15 maja organizowany jest program promocji czytelnictwa i bibliotek, czyli Tydzień Bibliotek. W tych dniach zwróćmy szczególną uwagę na poziom naszego czytelnictwa, dlatego zachęcam wszystkich bardzo gorąco do czytania książek.

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

W ramach corocznych obchodów Dnia Unii Europejskiej zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt. „Jestem Europejczykiem”.

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

Konstytucja 3 maja – uchwalona została 3 maja 1791 roku. Konstytucja 3 maja regulowała prawo RON, wprowadzając ład do zanarchizowanych rządów magnaterii. Autorami Konstytucji 3 maja byli Król Stanisław August Poniatowski, Ignacy Potocki i Hugo Kołłątaj.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

2 MAJA OBCHODZIMY W POLSCE DZIEŃ FLAGI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Dzisiaj jest:
Poniedziałek, 01 czerwca 2020
Imieniny:
Jakuba, Hortensji, Gracjany

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
117544
odwiedzającym stronę