Aktualności

Oceń wydarzenie:
(8 głosów)

19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie już oficjalną część poprzedziła uroczysta msza święta w kościele parafialnym. Do hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bilczy zaproszeni zostali uczniowie klas IV – VIII i III Gimnazjum wraz ze swoimi bliskimi, natomiast młodsi udali się na spotkania z wychowawcami do klas lekcyjnych.

Oceń wydarzenie:
(13 głosów)

Tanecznym krokiem żegnają się ze szkołą uczniowie Szkoły Podstawowej imienia Piotra Ściegiennego w Bilczy, którzy w poniedziałkowy wieczór bawili się na balu gimnazjalisty i ósmoklasisty. Piękną uroczystość zorganizowano w budynku szkoły, łącznie bawiło się aż 126 uczniów!

Oceń wydarzenie:
(9 głosów)

Dnia 07.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Finale Wojewódzkim V Świętokrzyskiej Miniolimpiady w Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych klas I-III dziewcząt i chłopców organizowanej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

W dniu 10 czerwca 2019r. już po raz siódmy w Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich w Bielinach odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Strawberry Song", zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Bielinach. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże.

Oceń wydarzenie:
(7 głosów)

Dzień Dziecka to okazja, aby uczcić w wyjątkowy sposób święto tych najmłodszych z pośród nas. W związku z tym członkowie szkolnego koła teatralnego, przygotowali inscenizację jednej z najpopularniejszych baśni o Kopciuszku.

Oceń wydarzenie:
(7 głosów)

Odbył się w naszej szkole 6 czerwca i składał się z dwóch części.

Oceń wydarzenie:
(20 głosów)

6 czerwca klasy II i III miały okazję uczestniczyć w warsztatach żeglarskich zorganizowanych przez panią Agatę Skowrońską. Spotkanie poprowadził pan Robert Majewicz, który opowiedział dzieciom o działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zalew Kielce”.

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

Uczniowie klasy II „C” naszej szkoły: Dominika Wójcik, Milena Piszczek oraz Maksymilian Wilczyński mają powody do dumy. Ich sukces był poprzedzony ciężką pracą oraz dodatkową nauką języka angielskiego. Zdobyli I miejsce w Gminnym Konkursie z języka angielskiego!

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

Uprzejmie informujemy, że do 14.06.2019 r. należy zwrócić do biblioteki szkolnej (zgodnie z umową użyczenia) wszystkie wypożyczone przez uczniów klas I – VIII oraz III gimnazjum podręczniki i materiały edukacyjne.

Oceń wydarzenie:
(8 głosów)

19 maja 2019 roku grupa 40 uczniów z klas trzecich po raz pierwszy w pełni uczestniczyła w ofierze Mszy Świętej. W czasie uroczystej Eucharystii celebrowanej przez Księdza Proboszcza Marka Mrugałę dzieci przyjęły do swoich serc Ciało Boże pod postacią Najświętszej Hostii.

Dzisiaj jest:
Piątek, 23 sierpnia 2019
Imieniny:
Apolinarego, Filipa, Róży

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
107214
odwiedzającym stronę