Aktualności

Oceń wydarzenie:
(8 głosów)

W październiku obchodzimy święto nauczycieli, którzy swoją pracą wspierają rodziców, w trudnym procesie wychowania. W bieżącym roku szkolnym, dzień ten przypadł na piątek, 11października. Punktualnie o godzinie 800, w hali sportowej Szkoły Podstawowej zebrali się: dyrekcja, nauczyciele, dzieci, młodzież i rodzice. Gościem specjalnym był przedstawiciel organu prowadzącego, wiceburmistrz, pan Marcin Dziewięcki.

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

23 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata, która w tym roku przebiega pod hasłem „ Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!” to wspólna lekcja poszanowania środowiska.

Oceń wydarzenie:
(12 głosów)

Bezpieczeństwo to nieodzowny element życia codziennego, na który kładziemy szczególny nacisk. Na zaproszenie pani dyrektor, Urszuli Wróblewskiej, przybyła do szkoły pani sierżant sztabowy, Joanna Żelezik.

Oceń wydarzenie:
(12 głosów)

Nasza szkoła zwraca szczególną uwagę na poziom czytelnictwa uczniów, dlatego również i w tym roku przyłączyliśmy się do akcji głośnego czytania.

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

Kolejny rok szkolny w pełni i kolejna grupa dzieci przekroczyła progi szkoły po raz pierwszy. Jak tradycja nakazuje, aby uczniowie nabrali praw w nowym miejscu, odbywa się ślubowanie. Dla naszych milusińskich ten dzień nastąpił w piątek, 27 września. W asyście rodziców i wychowawców, w odświętnych strojach i pełni radości przyszli do szkoły.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

Od 17 września w naszej szkole trwała kampania wyborcza. W szranki stanęło czterech kandydatów.

Oceń wydarzenie:
(14 głosów)

Zapraszamy uczniów klas III-VIII 30 września 2019 r. o godz. 9.30 do Hali Sportowej w Bilczy na pokazy trików bilardowych w wykonaniu MISTRZA ŚWIATA W TRIKACH BILARDOWYCH p. BOGDANA WOŁKOWSKIEGO.

Oceń wydarzenie:
(153 głosów)

W dniu 20 września dyrekcja Szkoły Podstawowej w Bilczy otrzymała listy uczniów klasy 3 a, którzy zwrócili się z bardzo ważną prośbą.

Oceń wydarzenie:
(3 głosów)

12 września br. zaczęła obowiązywać nowa ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami. Zgodnie z nią każde dziecko ma mieć zapewnioną w szkole profilaktykę zdrowotną oraz opiekę stomatologiczną. Jak wynika z najnowszego raportu „Zęby na 6” przygotowanego przez markę Oral-B we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej sytuacja jest fatalna: 82 proc. sześciolatków ma próchnicę, a wśród dziesięciolatków - 86 proc.

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

W naszej szkole ruszyła akcja pt. „Uwolnij książkę”. Akcja w postaci ruchomej książki ma na celu popularyzowanie i podnoszenie poziomu czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pragniemy, aby książki „wysłane w podróż” zachęcały do częstego czytania i poszerzały grono przyjaciół książki.

Dzisiaj jest:
Wtorek, 22 października 2019
Imieniny:
Halki, Kordiana, Kordelii

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
108866
odwiedzającym stronę