Aktualności

Oceń wydarzenie:
(2 głosów)

Julia Zabrzuch reprezentowała Szkołę w Bilczy w Ministerstwie Sprawiedliwości. Praca Julii została wybrana przez komisję konkursową spośród 70 nadesłanych prac z Polski i po za otrzymanymi nagrodami praca Julii znajduje się w kalendarzu na 2021 r skierowanym do sądów i prokuratury.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

26 października 2020 roku odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W bardzo nietypowy sposób, spowodowany pandemią, ale z wszystkimi rytuałami, jakie się wiążą z tym wydarzeniem. Tym razem dzieciom nie towarzyszyli bliscy, jedynie dbające o zachowanie wszystkich niezbędnych procedur wychowawczynie, kl. I A pani Małgorzata Molenda, I B pani Agnieszka Wira, I C pani Ewa Wach.

Oceń wydarzenie:
(24 głosów)

W zawiązku z ogłoszonym przez Premiera RP przejściem szkół podstawowych na tryb nauczania zdalnego ...

Oceń wydarzenie:
(11 głosów)

Z przyjemnością informujemy, że cała społeczność szkolna wzięła udział w I Międzynarodowej edycji pt. Przerwa na czytanie- bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

Oceń wydarzenie:
(27 głosów)

W 2020 roku do grona Profesorów Oświaty dołączyło kolejnych dwudziestu pięciu nauczycieli. Tytuł ten przyznawany jest nauczycielom, którzy przez lata pracy wyróżniali się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi. Tytuł honorowy Profesora Oświaty nadaje Minister Edukacji Narodowej na wniosek Kapituły do Spraw Profesorów Oświaty.

Oceń wydarzenie:
(11 głosów)

14 października, w dzień Edukacji Narodowej, swoje święto obchodzą wszyscy nauczyciele.

Oceń wydarzenie:
(13 głosów)

We wtorek 29 września 2020 r. w Kieleckim Centrum Bilardowym odbyła się Świętokrzyska Bilardowa Liga Młodzieżowa. W rozgrywkach brało udział 45 zawodników z sześciu klubów, którzy walczyli o tytuł zwycięzcy w poszczególnych grupach.

Oceń wydarzenie:
(5 głosów)

Nasza szkoła aktywnie przyłączyła się do wsparcia projektu realizowanego w ramach „Regionalnego Programu Zdrowotnego w zakresie zapobiegania i wczesnego wykrywania cukrzycy typu 2 – Wybierz życie bez cukrzycy”.

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

29 września 2020 r. odbył się Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przyłączyli się do akcji i we wtorek, w bibliotece szkolnej, salach lekcyjnych oraz świetlicy szkolnej wybrzmiały z ust uczniów oraz nauczycieli teksty naszych polskich, jak również zagranicznych pisarzy.

Dzisiaj jest:
Czwartek, 29 października 2020
Imieniny:
Euzebii, Wiloletty, Narcyza

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
122034
odwiedzającym stronę